Odzyskiwanie danych dojrzały serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane lub utracone dane z telefonu lub tabletu z systemem Android

Jeśli straciłeś ważne informacje z telefonu lub tabletu z systemem Android, istnieje kilka sposobów na ich odzyskanie. Jednym z najlepszych sposobów jest pobranie najnowszej wersji oprogramowania do odzyskiwania danych z systemem Android. To pomoże Ci naprawić wszelkie problemy z kompatybilnością, które mogą wystąpić. Ponadto, należy zachować urządzenie włączone przez cały proces odzyskiwania. Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać danych, spróbuj wyłączyć i ponownie uruchomić urządzenie. Następnie ponownie podłącz kabel USB do urządzenia. Jeśli to nie zadziała, spróbuj odłączyć i ponownie podłączyć kabel danych.

iPubsoft Android Data Recovery

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś swój telefon lub tablet z systemem Android, iPubsoft Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać dane. Ta potężna aplikacja pozwala odzyskać utracone lub usunięte pliki w ciągu kilku sekund. Pomaga również odzyskać dane, które zostały przypadkowo usunięte lub utracone w wyniku awarii oprogramowania.

Ta aplikacja jest prosta i łatwa w użyciu i ma asystenta, który pomoże ci w odzyskiwaniu. Oprogramowanie skanuje urządzenie z systemem Android po podłączeniu go do komputera i wyświetli listę wszystkich plików, które znajdzie. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną i wypróbować ją. Działa również z iPadami, iPodami i iPhone’ami.

iPubsoft Android Data Recovery jest dostępny za pośrednictwem kilku sprzedawców internetowych. Możesz go znaleźć w 2Checkout, ShareIT, Cleverbridge i Payproglobal. Możesz również kupić inne edycje oprogramowania za pośrednictwem Ipubsoft. Istnieją różne kody kuponów dostępne dla Android Data Recovery.

Ten darmowy program do odzyskiwania danych Android pozwala odzyskać utracone lub usunięte kontakty na telefonach z systemem Android. Pozwala również na podgląd możliwych do odzyskania danych i wykonanie selektywnego odzyskiwania. Poza tym oprogramowanie to utworzy kopię zapasową odzyskanych danych na Twoim komputerze. Program działa na prawie każdym telefonie z systemem Android.

Może również automatycznie pobrać niezbędne sterowniki do skanowania urządzenia. Jest bardzo łatwy w użyciu i jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu utraconych lub usuniętych plików. Obsługuje tysiące modeli telefonów z systemem Android, w tym Samsung, HTC, Sony i Nokia. Inteligentny algorytm Scan pozwala mu szybciej znaleźć utracone pliki. Program ma kilka kryteriów wyboru utraconych plików, a także można wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to przydatny program do odzyskiwania usuniętych, sformatowanych i utraconych danych z telefonu lub tabletu z systemem Android. Użytkownicy mogą używać tego programu do odzyskiwania danych z wielu urządzeń z systemem Android, w tym telefonów i tabletów, kamer i aparatów cyfrowych. Jego główne funkcje obejmują podgląd utraconych danych i przywracanie różnych typów danych z urządzenia z systemem Android.

Program jest dostępny dla systemów Windows i Mac, działa na większości urządzeń z systemem Android. Pozwala użytkownikom na podgląd utraconych plików i danych oraz przywracanie usuniętych plików z plików kopii zapasowych. Program zawiera funkcję podglądu zdjęć, która umożliwia podgląd wszelkich usuniętych zdjęć lub filmów. Użytkownicy mogą również wybrać określone pliki do odzyskania. Tenorshare Android Data Recovery może odzyskać wiele różnych typów i formatów plików, a także ma doskonały wskaźnik odzyskiwania.

Po pobraniu programu na komputer można przystąpić do procesu odzyskiwania danych. Program pozwala na odzyskanie wielu plików jednocześnie, a także umożliwia wykonanie kopii zapasowej wybranych plików na komputerze. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że włączyłeś debugowanie USB na swoim urządzeniu.

Kolejną cechą Tenorshare Android Data Recovery jest możliwość przywrócenia usuniętych plików z kart wewnętrznych i SD. Nie wymaga uprawnień roota i działa z najnowszymi urządzeniami z systemem Android. Możesz nawet użyć go do odzyskania usuniętych wiadomości WhatsApp lub dokumentów, jeśli nie masz kopii zapasowej. Ma również wiele innych funkcji, które pomagają odzyskać usunięte pliki i odzyskać usunięte dane Androida. Jest to skuteczne narzędzie do odzyskiwania usuniętych dokumentów i obrazów.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz łatwo odzyskać utracone dane za pomocą darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych. Programy te mają wiele potężnych funkcji. Chociaż interfejs tych programów nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak inne oprogramowanie, jest prosty w użyciu. Istnieją trzy główne tryby odzyskiwania danych do wyboru.

Pierwszym z nich jest Document Recovery, który może odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia i filmy. Interfejs tego narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android jest prosty i intuicyjny. Obsługuje również urządzenia z systemem Android 4.0 i nowszym. Jednak przed próbą odzyskania danych z telefonu z systemem Android, upewnij się, że używasz programu do odzyskiwania danych, który obsługuje format pliku, który próbujesz przywrócić.

Inną ważną cechą dobrego oprogramowania do odzyskiwania danych mobilnych jest to, że jest bezpieczny i pewny. Nie będzie zawierał żadnych złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek, które mogą wykraść informacje osobiste. Inną ważną cechą jest to, że może przywrócić pliki z wielu różnych urządzeń. Możesz nawet przenieść urządzenie w tryb debugowania, aby można było je przeanalizować i odzyskać.

Inną cechą, która określi najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida jest jego szybkość. Istnieje wiele programów do odzyskiwania danych na Androida do wyboru, ale niektóre są szybsze niż inne, a niektóre są przeznaczone dla początkujących i tych z technicznym zapleczem. Powinieneś szukać aplikacji, która pasuje do Twojego budżetu i Twoich potrzeb. Powinieneś także być świadomy wszelkich ograniczeń darmowego oprogramowania, zanim zdecydujesz się go użyć.

Na szczęście w Internecie dostępne są darmowe opcje oprogramowania do odzyskiwania danych. To oprogramowanie może przywrócić dane usunięte przez błąd człowieka lub problemy z oprogramowaniem. Usługa przechowywania danych w chmurze to kolejna opcja odzyskiwania usuniętych danych. Po pobraniu i zainstalowaniu go możesz wyświetlić podgląd danych i wybrać narzędzie do odzyskiwania danych. Następnie przeskanuje Twoje dane i wyświetli je w wygodny sposób. W ten sposób możesz wybrać typ pliku, którego potrzebujesz i wyświetlić jego podgląd, zanim zostanie usunięty.

Darmowa wersja programu do odzyskiwania danych z systemu Android przeznaczona jest do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, uruchomić program i przeskanować znajdujące się na nim pliki. Wyświetli on podgląd danych przed ich przywróceniem. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest łatwe w użyciu i działa z większością popularnych systemów operacyjnych i urządzeń z systemem Android.

Dr. Fone

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android Dr. Fone jest kompatybilne zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i Mac. Oprogramowanie pozwala na skanowanie telefonu i rozpoznanie, które pliki są na nim. Możesz wybrać skanowanie tylko usuniętych plików lub wszystkich plików. Ta druga opcja zajmuje więcej czasu, ale zwraca więcej wyników. Oprogramowanie zawiera również tryb głębokiego skanowania, który obiecuje zlokalizować wszystkie usunięte pliki.

Może odzyskać dane z różnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje ponad 6000 różnych modeli i może przywrócić zdjęcia, filmy, dokumenty, profile mediów społecznościowych i inne pliki. Dodatkowo, może odzyskać dane z pamięci masowej w chmurze i zewnętrznych plików kopii zapasowych. Odzyskuje nawet dane z urządzeń, które zostały utracone lub zresetowane fabrycznie.

Program oferuje trzyetapowy proces odzyskiwania, który może pomóc w odzyskaniu usuniętych i utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Podłącz urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB i wybierz typy danych, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać, aby przywrócić pliki takie jak zdjęcia, dokumenty, filmy, a nawet konta iCloud. Po wybraniu typu plików, które chcesz odzyskać, program przeskanuje telefon i rozpocznie przywracanie ich na komputer.

Kolejną wspaniałą cechą Dr. Fone jest to, że jest on bezpłatny i łatwy w użyciu. Nie będziesz musiał wydawać ani grosza i możesz pobrać go za darmo, aby wypróbować go przed wydaniem ciężko zarobionych pieniędzy na profesjonalną aplikację. Najlepsze jest to, że odzyskanie usuniętych danych ze smartfona nie zajmie Ci dużo czasu. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz się zastanawiać, dlaczego powinieneś wydać pieniądze na ten program. Dobrą wiadomością jest to, że jest on dostępny do pobrania zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Innym potężnym narzędziem, które działa z telefonami z systemem Android, jest MiniTool Mobile Recovery dla Androida. To oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala przywrócić usunięte zdjęcia i pliki z Androida bez rootowania. Co więcej, może również przywrócić wiadomości WhatsApp na Androida bez kopii zapasowej. Może nawet odzyskać usunięte pliki audio i wideo. Dzięki temu jest to realna alternatywa dla Dr Fone dla użytkowników systemu Windows.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.